ORTA DÜNYA KyO
Üye iseniz "GİRİŞ YAP" a tıklayınız. Değilseniz "KAYIT OL" a tıklayınız. Bir isim ve Soyisim şeklinde lütfen.Orta Dünya ya uygun olsun.
ORTA DÜNYA KyO
Üye iseniz "GİRİŞ YAP" a tıklayınız. Değilseniz "KAYIT OL" a tıklayınız. Bir isim ve Soyisim şeklinde lütfen.Orta Dünya ya uygun olsun.
ORTA DÜNYA KyO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ORTA DÜNYA VE FANTASTİK KyO( RP) HAYRANLARI! HEPİNİZİ ARAMIZA KATILMAYA DAVET EDİYORUZ!

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI)

5 posters
YazarMesaj
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın
İş/Meslek : Lothlorien Hanımı
Lakap : Sabah Yıldızı

Karakter Kağıdı
Irk: Elf
Altın: 50.777
Seviye:
Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI) Left_bar_bleue20/21Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI) Empty_bar_bleue  (20/21)

Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI) Empty
MesajKonu: Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI)   Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI) Icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 8:13 pm

Hiç hesap makinesindeki rakamların dizilime dikkat ettiniz mi ?

Ben bir Türk evladı olarak Lüzumsuz İşler Görev Mangasında' ki yerimi sağlamlaştırmak adına geçenlerde biraz kafa patlattım ve süper bir kehanete imzamı attım...

Şöylekine;

Rakamların hesap makinesi ve pc'nizdeki numlock dizilimleri şöyle.

7 8 9
4 5 6
1 2 3

bunda anormallik yok.

Şimdi rakamları çarprazlama ve dikey-yatay olarak işleme sokalım.

Şöyle;

753+357 = 1110
159+951 = 1110
456+654 = 1110
852+258 = 1110 = 2,5 x 444

123+321 = 444
789+987 = 1776 = 4 x 444

Bu demek oluyor ki,

kıyamet 1110 yılının herhangi bir katı ve
444 - 365 = 79. gününde
2. gün dilimini
5 dk geçe kopacak. !!!

Yani: 20 Mart 2220
Valla ben yazmadım bunu Deli zannetmeyin sakın ilginç geldi paylaşim dedim ALINTIDIR..
http://galacticakyo.foruml.biz/forum.htm
Flint Fireforge
Savaşçı
Flint Fireforge

Erkek
Lakap : Kemik Kıran

Karakter Kağıdı
Irk: Cüce
Altın: 450
Seviye:
Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI) Left_bar_bleue5/21Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI) Empty_bar_bleue  (5/21)

MesajKonu: Geri: Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI)   Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI) Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 9:56 pm

dsfsdfd burdaki işlemde yapılan amaç nedir Very Happy:D:D
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın

Karakter Kağıdı
Seviye:
Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI) Left_bar_bleue20/21Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI) Empty_bar_bleue  (20/21)

MesajKonu: Geri: Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI)   Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI) Icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 10:51 pm

geyik Very Happy sözde kıyamet saati:D
Aerandir Celebrindal
Savaşçı
Aerandir Celebrindal

Erkek
İş/Meslek : Asker
Lakap : Aerandir Nénharma

Karakter Kağıdı
Altın: 4500
Seviye:
Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI) Left_bar_bleue5/21Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI) Empty_bar_bleue  (5/21)

MesajKonu: Geri: Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI)   Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI) Icon_minitimeÇarş. Ekim 01, 2008 7:59 pm

kıyamet o saatte olsun kendimi aşağı atcam Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI)   Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI) Icon_minitimePerş. Ekim 02, 2008 11:45 am

2220 yılına kadar yaşamayı planlıyosun yani bounce

hesap makinesi aracılığıyla evrenin sırlarına ulaşmayı çabalayan insanları da pratik zekalarından dolayı kutluyorum, ama ben olsam T cetvelini de sokardım işin içine Suspect
Belethor Caping
Acemi Savaşçı
Belethor Caping

Erkek

Karakter Kağıdı
Irk: İnsan
Altın: 150
Seviye:
Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI) Left_bar_bleue1/21Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI) Empty_bar_bleue  (1/21)

MesajKonu: Geri: Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI)   Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI) Icon_minitimePtsi Mart 09, 2009 9:43 pm

Pek Sanmıyorum.Onu Sadece Allah Bilir.Ama Olsun Güzel Bir Düşünce.
http://www.kolcuoglu.net
Eon Wolvenfang
Acemi Okçu
Eon Wolvenfang

Erkek
İş/Meslek : Tekstil Tüccarı
Lakap : Karanlıktan Gelen

Karakter Kağıdı
Irk: İnsan
Altın: 5001
Seviye:
Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI) Left_bar_bleue2/21Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI) Empty_bar_bleue  (2/21)

MesajKonu: Geri: Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI)   Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI) Icon_minitimeCuma Nis. 24, 2009 9:44 pm

o zaman evlenmiş olurum demi Smile
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI)   Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI) Icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 9:03 am

Very Happy ölmüşde olursun ama anlaşılan 2012 de büyük bir felaket gelecek aslında bu ksinleşsede ben d eona göre okul-sınav-iş sitresine girsem Smile
Aerandir Celebrindal
Savaşçı
Aerandir Celebrindal

Erkek
İş/Meslek : Asker
Lakap : Aerandir Nénharma

Karakter Kağıdı
Altın: 4500
Seviye:

MesajKonu: Geri: Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI)   Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI) Icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 9:35 am

Yaa bırak bu işleri devlet su işleri bir çok kişide 2012 diyo maya takvimleri her 3 bin yılda bir yenileniyo ve kıyamet tarihini buluyor en son sömürgeden önceki takvimde kıyamet şöyle denmiş;

12 temmmuz 2012 diye buldu portekizliler felan ama böyle bir olay olmaz bunu sadece allah bilir böyle konular faso fiso işler bide ayça apla ev okul sınav felan stresine gireceğine ve diğer sitedeki arkadaşlar namaz kılın oruç felan tutun ölümün ne zaman geleceği belli olmaz benim 1 ay önce arkadaş öldü NE OLDUM DEĞİL NE OLACAĞIMI düşünmeliyiz yani... SAYGILAR Very Happy
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI)   Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI) Icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 10:18 am

elimden geldiğince yapıyoruz be Smile

Bu kıyamet olmaz zaten olsa olsa tufan olur ve birçok kişi ölür.Kıyamet değil ama insanlar kıyamet olarak adlandırmayı nedense seviyorlar Smile

Klavyenin Sağında bulunan tuşların sırrı (ALINTI)
1 sayfadaki 1 sayfası