ORTA DÜNYA KyO
Üye iseniz "GİRİŞ YAP" a tıklayınız. Değilseniz "KAYIT OL" a tıklayınız. Bir isim ve Soyisim şeklinde lütfen.Orta Dünya ya uygun olsun.
ORTA DÜNYA KyO
Üye iseniz "GİRİŞ YAP" a tıklayınız. Değilseniz "KAYIT OL" a tıklayınız. Bir isim ve Soyisim şeklinde lütfen.Orta Dünya ya uygun olsun.
ORTA DÜNYA KyO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ORTA DÜNYA VE FANTASTİK KyO( RP) HAYRANLARI! HEPİNİZİ ARAMIZA KATILMAYA DAVET EDİYORUZ!

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

FİLİSTİNE YARDIM EDİN!

4 posters
YazarMesaj
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın
İş/Meslek : Lothlorien Hanımı
Lakap : Sabah Yıldızı

Karakter Kağıdı
Irk: Elf
Altın: 50.777
Seviye:
FİLİSTİNE YARDIM EDİN! Left_bar_bleue20/21FİLİSTİNE YARDIM EDİN! Empty_bar_bleue  (20/21)

FİLİSTİNE YARDIM EDİN! Empty
MesajKonu: FİLİSTİNE YARDIM EDİN!   FİLİSTİNE YARDIM EDİN! Icon_minitimeÇarş. Ocak 07, 2009 11:39 am

FİLİSTİNE YARDIM EDİN! Anaresim
İsrail hava kuvvetleri, Gazze Şeridi'nde bulunan Gazze, Han Yunus ve Refah kentlerine hava saldırısı düzenledi. Yapılan açıklamalara göre saldırı sonunda Gazze'de 500 den fazla kişi hayatını kaybetti.

Kimse Yokmu Derneğibir kez daha fedakar Türk insanını, bombalar altındaki Filistinli kardeşlerimiz için yardıma çağırıyor
FİLİSTİNE YARDIM EDİN! 4resim

Lütfen siz de 5 TL olsa da bir katkı da bulunun,bu katliama sessiz ve izleyici kalmayın.
FİLİSTİNE YARDIM EDİN! Smsmbagis

SMS dışında, Online Kredi Kartınız ile de yardım yapabilirsiniz.
Yardım Bağış Bölümü
http://galacticakyo.foruml.biz/forum.htm
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın

Karakter Kağıdı
Seviye:
FİLİSTİNE YARDIM EDİN! Left_bar_bleue20/21FİLİSTİNE YARDIM EDİN! Empty_bar_bleue  (20/21)

MesajKonu: Geri: FİLİSTİNE YARDIM EDİN!   FİLİSTİNE YARDIM EDİN! Icon_minitimeÇarş. Ocak 07, 2009 11:52 am

ARKADAŞLAR LÜTFEN SESSİZ KALMAYALIM.sİZLERDE ÜYE OLDUĞUNUZ FORUMLARA BU SAYFAYI AYNEN KOPAYALAYIN YA DA FORUM YÖNETİCİLERİNİ, BİZZAT BUNU YAPMALARI İÇİN TEŞFİK EDİN.
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: FİLİSTİNE YARDIM EDİN!   FİLİSTİNE YARDIM EDİN! Icon_minitimeÇarş. Ocak 07, 2009 8:33 pm

Alıntı :
İsrail çekiliyor zaten.Ateşkesi kabul etti

yardım etmeyelim mi yani? abd nin yardakçısı abd ateşkes çağrısı yaptı kabul etme zorunluluuğ var ama kesin birşey yok diye biliyorum.
Turgon Peredhil
General
Turgon Peredhil

Erkek
İş/Meslek : Asker

Karakter Kağıdı
Irk: İnsan
Altın: 10000
Seviye:

MesajKonu: Geri: FİLİSTİNE YARDIM EDİN!   FİLİSTİNE YARDIM EDİN! Icon_minitimeÇarş. Ocak 07, 2009 9:15 pm

israile abd bişey yapamazki zaten krizdeler yahudiler paralarını çeker amarika kesin parçalanır.Ama o anlamda söylememiştim Wink
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: FİLİSTİNE YARDIM EDİN!   FİLİSTİNE YARDIM EDİN! Icon_minitimePerş. Ocak 08, 2009 11:12 am

zaten çekilmemişler.ABD zaten malumunuz eko olarak bağımlılar ama bu israile laf geçiremeyeceği anlamı taşımaz Very Happy Yalnız şimdi de lübnan ile rokeet oyunu oynamaya başladı israil.neyse politikaya kaymasın... arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorlar ona göre....
Meriadoc Agernaht
Rohan Reisi
Rohan Reisi
Meriadoc Agernaht

Erkek
İş/Meslek : Rohan Reisi
Lakap : At lordu Meriadoc; Rohan'ın Hükümdarı

Karakter Kağıdı
Irk: İnsan
Altın: 51.560
Seviye:

MesajKonu: Geri: FİLİSTİNE YARDIM EDİN!   FİLİSTİNE YARDIM EDİN! Icon_minitimePerş. Ocak 08, 2009 2:56 pm

Lthien Elensar demiş ki:
Alıntı :
İsrail çekiliyor zaten.Ateşkesi kabul etti

yardım etmeyelim mi yani? abd nin yardakçısı abd ateşkes çağrısı yaptı kabul etme zorunluluuğ var ama kesin birşey yok diye biliyorum.

Şöyle bir şey var ki Ateşkes olsa bile yardım göndreceğiz elbet Ateşkes olunca herşey 1 saniyede tamir mi oluyor?
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: FİLİSTİNE YARDIM EDİN!   FİLİSTİNE YARDIM EDİN! Icon_minitimePerş. Ocak 08, 2009 4:35 pm

ateşkes olsa bile nereye kadar ufff bıktım bu aç gözlü insanların savaşlarından
Aerandir Celebrindal
Savaşçı
Aerandir Celebrindal

Erkek
İş/Meslek : Asker
Lakap : Aerandir Nénharma

Karakter Kağıdı
Altın: 4500
Seviye:
FİLİSTİNE YARDIM EDİN! Left_bar_bleue5/21FİLİSTİNE YARDIM EDİN! Empty_bar_bleue  (5/21)

MesajKonu: Geri: FİLİSTİNE YARDIM EDİN!   FİLİSTİNE YARDIM EDİN! Icon_minitimePerş. Ocak 08, 2009 7:15 pm

Boşu boşuna flisteine yardım göndermeyin israil malları alıo ''biz sonra göndeririz'' diyolar bizim yılladığımız ilaç ve giyeekleri kendi askerlerine veriolar hele hele ilaçları bide boşu boşuna siyaset yapmayın kafanızı bo işlerle bozmayın ne ABD nede sirail batar yahudi hazinesi denen bi olay var amerikada bide israil var israil hep silah alıo amerikadan bide ;

FİLİSTİNE YARDIM EDİN! 558_boykot4_1

bu mallar ve ;

FİLİSTİNE YARDIM EDİN! Boykot4

Bu mallar israile yardım edio derseniz.''MCdonals amerikan malı cocaola amerikan malı''cocacola 1-2 yıl önce israile devretti amerika bu mallarının %45'i israile yardım olarak gidio hatta ''nike'' gibi malların bile yüzde çoğu israile yardıma gidio lütfen nıke yerine adidas alın cocacola yerine Fanta'da almayın oda israile yardım edio ''cola turka'' onu alın normalde israil'in hiç bir geliri yoktur tarımı yok sanayisi yok ee nesi var ABD'si var.Yıl 1945 israili amerika kurdu israile askeri yardım yaptı bina felan yardımı yaptı ondan sonra bütün orduyu
filistin'e yolladı 40 yıl boyunca filistin'de ozamanlar amerika israili oynatıodu şimdi israil oynatıo ameirkalı vatandaşlar yardım gönderiyo ama israil hop sen nereye gönderion geri gönder dio ama allah ahmedinejad'dan razı olsun adam ''DOĞU İTTİFAĞI'''nı kurdu Rusya ukrayna die avrupa'nın doğalgazını kesti bu dünya'ya bi mesajdı bi nevi putin avrupaya ''Eğer sen israil'e yardım edersen bende senin doğalgazını keserim akıllı ol'' putin öyle boş değil yani yaşım 13 ama bilgim yaşımı geçer.
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: FİLİSTİNE YARDIM EDİN!   FİLİSTİNE YARDIM EDİN! Icon_minitimePerş. Ocak 08, 2009 7:43 pm

Bu dediğim linkteki yardım krulş birkaç gün önce filistne grip dağıttılar. devlette gönderdiklerini geçiriyor.

FİLİSTİNE YARDIM EDİN!
1 sayfadaki 1 sayfası