ORTA DÜNYA KyO
Üye iseniz "GİRİŞ YAP" a tıklayınız. Değilseniz "KAYIT OL" a tıklayınız. Bir isim ve Soyisim şeklinde lütfen.Orta Dünya ya uygun olsun.
ORTA DÜNYA KyO
Üye iseniz "GİRİŞ YAP" a tıklayınız. Değilseniz "KAYIT OL" a tıklayınız. Bir isim ve Soyisim şeklinde lütfen.Orta Dünya ya uygun olsun.
ORTA DÜNYA KyO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ORTA DÜNYA VE FANTASTİK KyO( RP) HAYRANLARI! HEPİNİZİ ARAMIZA KATILMAYA DAVET EDİYORUZ!

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arathorn Aradorhini'nin Evi

YazarMesaj
Arathorn Aradorhini
Acemi Kolcu
Arathorn Aradorhini

Erkek
İş/Meslek : Silah Tüccarı
Lakap : Gece Görüngeni

Karakter Kağıdı
Irk: İnsan
Altın: 7275
Seviye:
Arathorn Aradorhini'nin Evi Left_bar_bleue2/21Arathorn Aradorhini'nin Evi Empty_bar_bleue  (2/21)

Arathorn Aradorhini'nin Evi Empty
MesajKonu: Arathorn Aradorhini'nin Evi   Arathorn Aradorhini'nin Evi Icon_minitimePtsi Nis. 13, 2009 9:53 pm

Arathorn Aradorhini'nin Evi Lord-of-The-Ring---Minas-Tirith-qpps_300316167900748.LG

Bir kolcu olarak evimi Minas Trith'in kuzey ucunda bir tepeliğe kondurdum.Minas Trith'in kalabalığından beni uzak tutacak ve aynı zamanda kuzey yolunu görebileceğim bir gözetleme evi görevide görmesini umuyorum.

Evimin içinde yatacağım bir yatak ve bir çalışma masası haricinde bir de kütüphane mevcut.Kütüphanemde kadim büyüler ve ırklarla ilgili yazılar,özellikle tarih parşamönleri özel bir yer tutar. Dedemin büyük dedesinden onada kendi büyük dedesinden kalan bu kitapları birileri görürse eminim ki gerçek kimliğim açığa çıkardı o yüzden bu kitapların önüne okçuluk ve avcılık ile ilgili olan bir kaç önemsiz kitabı dizdim. Shire'da bir hobbitten zamanında dört altına aldığım kırmızı kitap ise kütüphanenin en baş köşesinde durmaktadır.

Yemeklerimi yaptığım bir kap birkaç bıçak ise çalışma masamın hemen altında durmaktadır. Kimileri için bir evi andırmasada bu bir kolcu için tam bir yurt olarak tanımlanabilir.

Arathorn Aradorhini'nin Evi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Arathorn Aradorhini'nin Yeri
» Maden Deposu ( Arathorn'nun Yeri )