ORTA DÜNYA KyO
Üye iseniz "GİRİŞ YAP" a tıklayınız. Değilseniz "KAYIT OL" a tıklayınız. Bir isim ve Soyisim şeklinde lütfen.Orta Dünya ya uygun olsun.
ORTA DÜNYA KyO
Üye iseniz "GİRİŞ YAP" a tıklayınız. Değilseniz "KAYIT OL" a tıklayınız. Bir isim ve Soyisim şeklinde lütfen.Orta Dünya ya uygun olsun.
ORTA DÜNYA KyO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ORTA DÜNYA VE FANTASTİK KyO( RP) HAYRANLARI! HEPİNİZİ ARAMIZA KATILMAYA DAVET EDİYORUZ!

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
YazarMesaj
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın
İş/Meslek : Lothlorien Hanımı
Lakap : Sabah Yıldızı

Karakter Kağıdı
Irk: Elf
Altın: 50.777
Seviye:
Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 6 Left_bar_bleue20/21Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 6 Empty_bar_bleue  (20/21)

Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 6 Empty
MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 6 Icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 7:55 pm

Kendi dilinde birşeyler söylüyor ve sana tükürüyor."Khazad Dum çukurlarında geber!"adam hiç de yanaşıcakmış gibi görünmüyor.
http://galacticakyo.foruml.biz/forum.htm
Arathorn Aradorhini
Acemi Kolcu
Arathorn Aradorhini

Erkek
İş/Meslek : Silah Tüccarı
Lakap : Gece Görüngeni

Karakter Kağıdı
Irk: İnsan
Altın: 7275
Seviye:
Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 6 Left_bar_bleue2/21Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 6 Empty_bar_bleue  (2/21)

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 6 Icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 9:57 pm

Elime kocaman bir kaya aldım ve üzerine fırlattım.Kafasına doğru elime geçen bütün kayaları fırlatmaya başladım.
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın

Karakter Kağıdı
Seviye:
Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 6 Left_bar_bleue20/21Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 6 Empty_bar_bleue  (20/21)

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 5:45 am

(böyle adam elbet ölmez Very Happy )

Adam kafasına gelen birkaç taşın darbesiyle bayılır.Alnı kanıyor.Sen hemen üzerindekileri çıkartıyorsun ve giyiyorsun. Arabayı karıştırdığında minik bir çanta buluyorsun.Çantada sürme buluyorsun.Sana biraz kadınsı geliyor ama başka çaren yok.onuçta bir Rhunlu gibi görünmelisin. Sürmeyi çekip arabaları karıştırdığında bir çuval metal ve 2 çuval mithril vardır ve birkaç parşomaen görüyorsun.Birinde satılacak ve alınacaklar yazıyordur.Buna göre bu madenler karşılığında 1000 altın ve 2 çuval buğday alınacaktır.Diğer parşomen mühürlü anlaşılan rhun reisi tarafından verilen ve harad kabilesinin reisine verilecekti.Gerekli bilgiler artık senindir...
Arathorn Aradorhini
Acemi Kolcu
Arathorn Aradorhini

Erkek

Karakter Kağıdı
Seviye:
Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 6 Left_bar_bleue2/21Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 6 Empty_bar_bleue  (2/21)

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 9:30 am

Gereken herşeyi almıştım ve yola koyulmaya hazırdım.Lakin bu sürme işi hiç hoşuma gitmemişti.Adama ne yapmam gerektiği ise kafamı karıştırıyordu.Yola çıkmadan önce herşeyi kontrol ettim ve baygın adamın karnına bıçağı saplayıverdim.Onu öldürmek beni çok rahatlatmıştı çünkü arkamda konuşabilecek birilerini bırakmak istemiyordum.Böylece Rhün kabilesi ile bir savaş bile çıkartabilir ve bir taşla iki kuş vurmuş olurdum.

Hemen yola koyuldum...
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 10:27 am

(ölsün bari cani kolcu)

Silahındaki ve ellerind eki kanı temizledikten sonra yola koyuluyorsun.Kapıya yaklaşırken son derece endişelenmye başlıyorsun.İki muhafız-daha önce gördüğün- bekliyorlar. Kapının önüne geldiğinde duruyorsun."Kimsiniz siz?"adamlar bu souyu sorarken emin olmak istiyorlardı.
Arathorn Aradorhini
Acemi Kolcu
Arathorn Aradorhini

Erkek

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 6 Icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 12:50 pm

Kimileri yaptığımı canice bulabilir fakat bazı dengeleri değiştirmek istiyorsanız can almaktan çekinmemeniz gerekmektedir.Ellerimde ki kanı nehirde bir güzel yıkadım.Kanın her damlası içimi bulandırıyordu.Asla bir insanı öldürmekten zevk almamıştım fakat yapmam gereken durumlardada asla geri adım atmamıştım.

Kapıya doğru yaklaştığımda içimi büyük bir ürperti aldı.Durumun nasıl gelişeceğini hiç bilemiyordum.Kapıdan gelen sesle içim iyice titredi fakat sakinliğimi korumaya çalıştım

" Merhabalar dostlarım,bu rhünlü elçiye kapıyı açmayı düşünürmüydünüz ? "
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 7:02 am

Muhafızlar isimde soracaktı ama komutanlarından ismi öğrenmemişlerdi.Bu yüzden içlerinden kendilerini kızdıktan sonra seni selamlıyorlar ve kapıları açıyorlar.İçeri hareket ettiğinde çok farklı bir atmosfer karşılıyor seni.İnsanların hareketliliğinden ve gülüşmesinden anlayacağın üzere ya bu halk sürekli eğleniyor ya da bugün özel bir gün.Ettraf şenlik yerine benziyordu.

Birkaç metre nereye gideceğin bilmeden ilerlerken daha önce gördüğün komutan çıkıyor karşına."Hoşgeldiniz elçi! Sefalar getirdiniz.Umarım yolculuğunuz zorlu geçmemiştir."dedikten sonra gözü çuvallara takılıyor."Sanırım bunlar istediğimiz madenler?"dedi.eninde aklına nedense öldürdüğün adam geliyor.
Arathorn Aradorhini
Acemi Kolcu
Arathorn Aradorhini

Erkek

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 2:31 pm

"Hoşbulduk sevgili reisim,yol biraz yordu ama kısa bir dinlence yeterlidir efendim benim için ve ayrıca evet istedikleriniz burada efendim " dedim ve bu arada gerçekten çok tedirgindim ama bunu yol yorgunluğuyla karıştırmalarını istediğim için arada bir esniyordum da. "Bir şenlik var sanırım? " diye sözlerime devam ettim.

Aklıma öldürdüğüm elçi geliyordu.Acaba onu öldürmekle iyi etmişmiydim? Ama yapabileceğim en iyi çözüm yolunun bu olduğuna karar verdim ve artık bunu umursamamayı kafama yerleştirdim.

Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 6 Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 5:32 pm

"Reis? yo yo beyim ben başkomutan Harnen.Reis Haraden sizi kendi konağında bekliyor ve evet şenlik var.Kuruluşumuzu kutluyoruz"dediten sonra seni arabadan indiriyor.yanına gelen üç adam görüyorsun.Hepsi de iri yarı."Arabayı götürün ve madenleri alıp karşılığı olan malları koyun"dedikten sonra başkomutan sana eşlik ediyor.İlerken bu kabilenin göründüğünden çok daha büyük olduğunu görüyorsun.Derken gök gürültüsü gibi bir ses."Mumakiller"diyor başkomutan ve gerçekten de biraz ilerlediğinde sağ tarafta ki geniş alanda iki mumakil yavrusu akrobasi hareketler yapıyordu.

Süslerle bezenmiş büyük ve lüks bir konağa giriyorsun.Tipik bir harad binası.Muhafızlar, danışmanlar,hizmetkarlar..vs eğlence içeride de devam ediyor.Reis Harnen büyük ve geniş masanın tam ortasında oturuyor.Masa müthiş yemeklerle çevrili."Ohhhh siz elçi Fredok Grath olmalısınız? Hoşgeldiniz sefalar getirdiniz!"kel esmer derili süslerle bezenmiş uzun boylu bir adamdı reis.Başkomutan selamladıktan sonra masada kendi yerine geçti."Lütfen buyrun,oturunuz yanıma"Harnen yanında ki boş sandalyeyi gösterdi belli ki önceden ayarlanmıştı.
Arathorn Aradorhini
Acemi Kolcu
Arathorn Aradorhini

Erkek

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Nis. 29, 2009 12:11 pm

Arabadan inipte köşkte yemek masasına geçene kadar yaşadığım heyecan hala aklımdan çıkmıyor.Benim için ilginç olanı ise yavru mamakilleri dans ederlerken bir kaç dakika boyuca izleme şansım olmasıydı. Konak ise süslerle donatılmış bir gelin gibi narin ve hoş desenliydi.İçeride bir insan curcunası eğlenceye hazırlanıyor herkes bir taraflara koşturuyordu.

Bu arada içimden " evet Arathorn şimdi ne yapacaksın " diye geçirmiş sonra kendi kendimle konuşmanın pek sağlıklı olmadığını düşünerek gülümsemiştim.Reis'in selamlaması sırasında ise adımın Fredok Grath olduğunu öğrendim.
Onun işaret ettiği boş sandalyeye yöneldim ve reisi selamlayarak oturdum.

"Evet reisim ben Rhün'lü elçi Fredok Grath, size reisimin selamlarını getrdim " diyerek sözü ona bıraktım.
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Nis. 29, 2009 12:16 pm

Haraden son derece memnun bir şekilde gülümsedi. Gözlerine baktığında gördüğün şey ise son derece merakla birşey beklediği izlenimiydi.Bir süre birbirinize baktıktan sonra reis haradren daha fazla dayanamayıp konuştu."Eee sayın elçi, resininiz bana birşey göndermedi mi?"elleri kaşınıcısına hareketliydi. Salondaki herkesin dikkatini sen çekiyordun,tüm gözler sana bakıyordu.
Arathorn Aradorhini
Acemi Kolcu
Arathorn Aradorhini

Erkek

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Nis. 29, 2009 12:33 pm

İnanın herkesin bakışları üzerinizdeyken hareket etmekte güçlük çekiyorsunuz.Bende tam o anda elimi cebime götürüp parşomeni çıkarttığımda bunun için ne kadar ağır hareket ettiğimi kendi kendime dikte ediyorum.İçimden " yapma oğlum doğal davran " gibi motive edici sözlerle kendimi kamçılıyordum.
"Buyrun reisim" dedim ve cebimden çıkarttığımmühürlü parşomeni reise doğru uzattım.
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Nis. 29, 2009 12:39 pm

"Ohh işte bu. Müttefikliğimizin artık resmi olduğunu söyleyebilirim" Haraden parşomenin mührünü kırıp açıyor ve ciddi bir eda ile okumaya başlıyor. Okuması bittikten sonra hafif bir tebessümle sana bakıyor."efendim? Bilgileri bizimle paylaşırmısınız?"Başkomutan meraklı gözlerle baktı reisine.

"Müttefikimiz Khand'ın ordusunu öğrenmeyi başarmış komutan.5 süvari birliği,10 okçu birliği"

"Ordu sayımız eşit."

"Evet ama Rhun ordusu ve malum dostlarımızla birleştirdiğimiz de geçik olacak,onlara üstünlük sağlayacağız. Tüm güney bölgesi bizim kontrolümüzde olacak."

"Harandor?"dedi cılız,dalkavuk tipli biri."Ah evet,orayı da alacağız."dedi adam ve sana döndü."Yiyin,için, eğlenin sayın elçi. Bugün bizim günümüz!"
Arathorn Aradorhini
Acemi Kolcu
Arathorn Aradorhini

Erkek

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Nis. 29, 2009 12:46 pm

Bu sayede ordu bilgilerinide ele geçirmişim.Teorik olarak burada işim bitmişi fakat öylece çekip gidemezdim.Ayrıca getirdiğim madenlerin karşılığınıda yanımda gondor'a götürmek niyetindeydim. Parti çok hareketli bir şekilde başlamış ve heryerden müzik sesleri kulağıma ilişiyordu.Ama hala aklımda bir soru vardı.

"efendim mazur görünüz ama diğer müttefik dediğinizi duydum ama reisim bundan bana hiç bahsetmemişti,acaba ona iletmem gereken bir nokta varmı ? " dedim.Bu konuşmanın haddimi aşan bir konuşma olmamasını diliyor, masanın hemen altında parmaklarımı birbirime kenetlemiş bekliyordum.
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Nis. 29, 2009 1:15 pm

"Eğer resiniz bunu size belirtmediyse benim de size bu konu hakkında bir bilgi vermem doğru olmaz sayın elçi. En iyisi döndüğünüz de onunla bu konuda konuşmanız olacak"gecenin geri kalanı da böyle geçti gitti. Eğlence gece yarısı bitti ve herkes istirata çekilirken geriye etrafı temizleyen hizmetliler kalmıştı. Sabaha kadar bütün yerleri temizlemekle mükellefdiler.

Bu gece resi seni kendi konağında misafir ediyor. Eli tetikte bir uyku geçiriyorsun. Sonuçta içinde her an oyununun ortaya çıkma korkusu vardı.Sabahı zor ederek kalktığında gözlerinin altında hafif çöküntüler oluştuğunu görüyorsun. Amacın giyinip hiçbir şey yemeden hemen bu kabileden ayrılmak.Dışarı çıktığında reis seni bekliyor."Sanırım gidiyorsunuz? haklısınız da,bir an önce gitmek lazım gelir. Sizi burada gördüğüme çok sevindim doğrusu.Umarım yeniden karşılaşırız"adamı selamladıktan sonra sana atını getiriyorlar.Arabanda 2 çuval buğday ve 1000 altın duruyor."Reisinize ticaret için de çok memnun olduğumuzu iletiniz"

Arabana atladığın gibi kedini kabile dışına atıyorsun. Dışarı çıkar çıkmaz rahatlıyorsun ama içinde hala bir endişe var. Biraz uzaklaştıktan sonra son sürat ilerlemeye başlıyorsun.Artık eve, Gondor'a dönme vakti gelmiştir.Eve döner dönmez tüm elde ettiğin bilgileri rapor halinde Gondor Reisine sunman gerekecekti ve elde ettiğin bilgiler gerçekten de çok önemli bilgilerdi. Bu görevin sana tecrübe kazandırması dışında altın kazandırması senin için yüklü bir kar olarak yanında kalıyor.

(2000 TP veriyorum ve sen 2.seviye oluyorsun. 1 yetenek puanını hangi yeteneğe harcayacağını da yazıver son kyona. ayrıca 1000 altını da ekliyorum.Güzel bir kyo idi. sabırla devam edip sonunu getirdin Smile kutluyorum seni Smile )
Arathorn Aradorhini
Acemi Kolcu
Arathorn Aradorhini

Erkek

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Nis. 29, 2009 1:21 pm

Bende teşşekür ederim.Bir daha ki görevde buluşmak üzere Very Happy
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Nis. 29, 2009 4:09 pm

ee hangi yetenek? ben kılıç uzmanlığını 2 yaptım ama istersen başka birşeyde olabilir Smile
Arathorn Aradorhini
Acemi Kolcu
Arathorn Aradorhini

Erkek

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Nis. 29, 2009 4:59 pm

iyide büyü kullanımı ekledim ya
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 6 Icon_minitimeÇarş. Nis. 29, 2009 5:19 pm

ha tamam o zaman,dğiştiriyorum.

Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)
6 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Arathorn Aradorhini'nin Evi
» Arathorn Aradorhini