ORTA DÜNYA KyO
Üye iseniz "GİRİŞ YAP" a tıklayınız. Değilseniz "KAYIT OL" a tıklayınız. Bir isim ve Soyisim şeklinde lütfen.Orta Dünya ya uygun olsun.
ORTA DÜNYA KyO
Üye iseniz "GİRİŞ YAP" a tıklayınız. Değilseniz "KAYIT OL" a tıklayınız. Bir isim ve Soyisim şeklinde lütfen.Orta Dünya ya uygun olsun.
ORTA DÜNYA KyO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ORTA DÜNYA VE FANTASTİK KyO( RP) HAYRANLARI! HEPİNİZİ ARAMIZA KATILMAYA DAVET EDİYORUZ!

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı

4 posters
YazarMesaj
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın
İş/Meslek : Lothlorien Hanımı
Lakap : Sabah Yıldızı

Karakter Kağıdı
Irk: Elf
Altın: 50.777
Seviye:
Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı Left_bar_bleue20/21Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı Empty_bar_bleue  (20/21)

Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı Empty
MesajKonu: Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı   Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı Icon_minitimePerş. Nis. 16, 2009 10:59 am

Kıyafet ve Zırhlar talep'e göre üretilirler. Fiyat da, maliyet ve işçiliğe göre belirlenilir.

ÜRETİLEBİLEN KIYAFET VE ZIRHLARIN LİSTESİ

TOPLAM ENVANTER LİSTESİ

16 Nisan 2009

0
http://galacticakyo.foruml.biz/forum.htm
Elenia Cuthervather
Acemi Kolcu
Elenia Cuthervather

Kadın
İş/Meslek : Derici

Karakter Kağıdı
Irk: İnsan
Altın: 1000
Seviye:
Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı Left_bar_bleue1/21Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı Empty_bar_bleue  (1/21)

MesajKonu: Geri: Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı   Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı Icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 1:14 pm

Sıcaktan camı buğulanmış dükkana girerken Elenia,içeride zırh yapıldığını biliyordu.Ama onun istediği bir elbiseydi.İçeri girdi ve içeridekinin bir tüccardan çok bir savaşçıya benzediğini ve belki de bir yağmacı oldğunu sandı.Hemen bıçağına sarıldı ve"Kimsin sen?" diye bağırdı...
Eon Wolvenfang
Acemi Okçu
Eon Wolvenfang

Erkek
İş/Meslek : Tekstil Tüccarı
Lakap : Karanlıktan Gelen

Karakter Kağıdı
Altın: 5001
Seviye:
Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı Left_bar_bleue2/21Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı Empty_bar_bleue  (2/21)

MesajKonu: Geri: Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı   Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı Icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 1:17 pm

İçimden "Galiba Tabelayı görmemiş" diye geçirdim.Hafif gülerek"Ben zırh ve elbise tüccarıyım güzel bayan,galiba siz beni canavara benzettiniz." dedim.[i]
Elenia Cuthervather
Acemi Kolcu
Elenia Cuthervather

Kadın

Karakter Kağıdı
Seviye:
Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı Left_bar_bleue1/21Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı Empty_bar_bleue  (1/21)

MesajKonu: Geri: Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı   Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı Icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 1:20 pm

Elenia birden yumuşadı ve adamın kibarlığından bir beyfendi olduğunu anladı."Ö..Özür dilerim beyfendi." dedi,"Ben bir elbise almaya gelmiştim."...
Eon Wolvenfang
Acemi Okçu
Eon Wolvenfang

Erkek

Karakter Kağıdı
Seviye:
Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı Left_bar_bleue2/21Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı Empty_bar_bleue  (2/21)

MesajKonu: Geri: Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı   Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı Icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 1:22 pm

Tozlu kaıt defterimi elimle süpürerek,"Nasıl bir şey istemiştiniz?"diye sordum.Bir yandan da müşteriyi süzüyordum.
Elenia Cuthervather
Acemi Kolcu
Elenia Cuthervather

Kadın

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı   Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı Icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 1:30 pm

Elenia süzüldüğünü anladı ve biraz geri çekilerek"Pamuk Elbise istiyorum" dedi.Tüccarın yüzüne o zaman dikkatlice bakabilmişti.
Eon Wolvenfang
Acemi Okçu
Eon Wolvenfang

Erkek

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı   Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı Icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 7:09 pm

Ben"Hmm.Pamuk takım İyi işlenmiş bir kalitedir.Son derece şık bir elbisedir. Daha dayanıklıdır ve pahalıdır.Ama güzel bir bayana çok ucuza satmayı düşünüryorum."dedim ve mavi beyaz karışımı çok güzel elbiseyi tezgaha koydum.Ve kızın üstündeki halini aklımdan geçirdim."Galiba aşık oldum"diye çok düşük bir sesle mırıldandım.Ardından "Bunu bedavaya verebilirdim ama pamuk almam gerekir,3 top pamuğun fiyatı ise 15 altındır.İşçiliğe de 10 altın alırım.Ama iyi birine benziyorsunuz.Bunu size 20 altına satarım."dedim.

En son Eon Wolvenfang tarafından Perş. Nis. 23, 2009 7:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Elenia Cuthervather
Acemi Kolcu
Elenia Cuthervather

Kadın

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı   Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı Icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 7:11 pm

Elenia biraz düşündü...Sonra"Hmmh indirimi beğendim,alıyorum" dedi ve kesesini karıştırmaya başladı...
Eon Wolvenfang
Acemi Okçu
Eon Wolvenfang

Erkek

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı   Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı Icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 7:13 pm

Ben elbiseyi elime alıp uzaktan baktıktan sonra elbiseyi yeniden tezgaha bıraktım ve"Biraz beklerseniz,bunu kayıt defterine geçmem gerekiyor." dedim...
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın
İş/Meslek : Lothlorien Hanımı
Lakap : Sabah Yıldızı

Karakter Kağıdı
Irk: Elf
Altın: 50.777
Seviye:
Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı Left_bar_bleue20/21Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı Empty_bar_bleue  (20/21)

MesajKonu: Geri: Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı   Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı Icon_minitimeC.tesi Nis. 25, 2009 9:54 pm

Genç bir kız içer süzülürcesine girdi..Yeşil ve kahverengi tonlarda tunik ve pantalonu vardı.Yüzü ise beyazdı ve uzun kumral dalgalı saçları vardı.".Sizden kendim için Hükümdar Zırh istiyorum. Parayı silahımı bana teslim ettiğinizde vereceğim."
http://galacticakyo.foruml.biz/forum.htm
Hilreon Silmar Adriendir
Gondor Reisi
Gondor Reisi
Hilreon Silmar Adriendir

Erkek
İş/Meslek : Gondor Reisi

Karakter Kağıdı
Altın: 51.514
Seviye:

MesajKonu: Geri: Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı   Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 6:43 pm

Normal zamanlarda epey sessiz sayılacak bir gün, elflerin keskin kulakları bile sadece rüzgarı dinleyebiliyordu. Tekstil dükkanının sahibi ise bu aralar yaptığı birçak kârlı alışverişin keyfini çıkarırken birden toynak sesleri duyulmaya başlandı, bu bir çiftçinin eşeğe binişi değildi. Bu gerçek bir savaş atıydı ve üstünde gerçek bir binici vardı. Toynak sesleri yavaşladı ve en sonunda durdu, tam da tekstil dükkanının önünde duran heybetli at dikkatleri üstüne çekebilirdi. Ama süvarisinin yanında bir hiç gibi duruyordu, baştan aşağı her yerini kaplayan özel bir zırhı vardı, belindede ağır bir kılıç. Dükknın sallanan kapısını sertçe ittirdi ve üstündeki metalin her adımında yere yaptığı tiz ama güçlü bir sesin eşliğinde içeri girdi. Dev gibi yapısı ve içi görünmeyen miğferinin altında epey korkunç görünüyordu. Adam bir an elini beline attı ve altın dolu bir kese çıkardı. Ardından su kadar berrak ama çelik kadar sert bir sesle konşmaya başladı.

"Ben Gondor Reisinin özel muhafız başıyım, efendim adına senden bir adet Hükümdar Zırh ve 1.Sınıf İpek Takım istiyorum. Altını, bana eşyaları teslim ettiğinde vereceğim."

Eon Wolvenfang'ın Tekstil Dükkanı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-