ORTA DÜNYA KyO
Üye iseniz "GİRİŞ YAP" a tıklayınız. Değilseniz "KAYIT OL" a tıklayınız. Bir isim ve Soyisim şeklinde lütfen.Orta Dünya ya uygun olsun.
ORTA DÜNYA KyO
Üye iseniz "GİRİŞ YAP" a tıklayınız. Değilseniz "KAYIT OL" a tıklayınız. Bir isim ve Soyisim şeklinde lütfen.Orta Dünya ya uygun olsun.
ORTA DÜNYA KyO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ORTA DÜNYA VE FANTASTİK KyO( RP) HAYRANLARI! HEPİNİZİ ARAMIZA KATILMAYA DAVET EDİYORUZ!

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zenaid Dorian'ın Oduncu Dükkanı

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın
İş/Meslek : Lothlorien Hanımı
Lakap : Sabah Yıldızı

Karakter Kağıdı
Irk: Elf
Altın: 50.777
Seviye:
Zenaid Dorian'ın  Oduncu Dükkanı - Sayfa 2 Left_bar_bleue20/21Zenaid Dorian'ın  Oduncu Dükkanı - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (20/21)

Zenaid Dorian'ın  Oduncu Dükkanı - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Zenaid Dorian'ın Oduncu Dükkanı   Zenaid Dorian'ın  Oduncu Dükkanı - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 6:46 am

Elf beyi odunları alıp,parasını verdiğinde düşüncelerden kurtuluyor."Lothlorien Hanımından bahsediyorsun.Lthien Elensar.Evet Lothlorien özel bir büyüle donatılmış bir yerdir.Bu dediklerne ek olarak zaman orada asılıdır efendi.Size yakın sayılır.Durmadan kuzeye gidiniz ve dereleri geçtikten sonra karşınıza lorien ormanı çıacak.Gerisi orman elflerinin işi."Elf bir an durdu hemen arkasından gelene baktı.Bir Gondorlu silah tüccarı idi.Başı ile selam verdikten sonra tekrar oduncuya döndü."Yaranıza üzüldüm ama uyarmak istiyorum.Ormanın hanımı şu an İmladrisde."
http://galacticakyo.foruml.biz/forum.htm
Zenaid Dorian
Acemi Kolcu
Zenaid Dorian

Erkek
İş/Meslek : Oduncu
Lakap : Zendor

Karakter Kağıdı
Irk: İnsan
Altın: 5380
Seviye:
Zenaid Dorian'ın  Oduncu Dükkanı - Sayfa 2 Left_bar_bleue2/21Zenaid Dorian'ın  Oduncu Dükkanı - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (2/21)

MesajKonu: Geri: Zenaid Dorian'ın Oduncu Dükkanı   Zenaid Dorian'ın  Oduncu Dükkanı - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 4:12 pm

Zenaid, elf beyini dinledikten sonra başıyla selam verdi. Hemen elf beyinin yanında bekleyen adamın dediklerini dinlemeye başladı.
"Merhaba ey oduncu,Ben Arathorn Gondor'dan silah tüccarı. Elinizdeki odunları almak istiyorum eğer sizde uygunsanız hepsi için bir fiyat verirmisiniz... "
Zenaid elinde hiç odun kalmadığını göstermek istercesine boş dükkana baktı. Ardından arkasındaki duvara yaslanarak derin bir nefes aldı. Fazla hareket yarasının sızlamasına sebep oluyordu. Gondor'lu silah tüccarına döndü ve yavaş bir şekilde konuşmaya başladı, öyle ki sesini duymak için özenle onu dinlemeniz gerekiyordu.
"Ey Gondor'lu!! Uzun yoldan gelmişsin belli ama gördüğün gibi senden önce elimdeki bütün odunları az önce çıkan elf beyine verdim. Üzülerek söylüyorum, sana bugün yardımcı olamayacağım. Umarım bir başka sefere... Ve geldiğinde bana bugünü hatırlat ki sana en iyi şekilde yardım edebileyim..."
Zenaid, sözlerini bitirdikten sonra tekrar derin derin nefes aldı. Hemen uzaktaki ağaç kütüğüne dayanarak yavaşça sert zemine oturdu ve sırtını ağaca dayadı. Yerde gördüğü çürümeye yüz tutmuş, yaprağı aldı, düşüncesizce parmakların arasında çevirmeye başladı. Amaçsızca yaptığı hareketlerin sonunda parmaklarının hafif bir yeşile boyanmış olduğunu farketti. Başını boş dükkanın tavanına dikerek, boş bir şekilde gülümsedi.
Arathorn Aradorhini
Acemi Kolcu
Arathorn Aradorhini

Erkek
İş/Meslek : Silah Tüccarı
Lakap : Gece Görüngeni

Karakter Kağıdı
Irk: İnsan
Altın: 7275
Seviye:
Zenaid Dorian'ın  Oduncu Dükkanı - Sayfa 2 Left_bar_bleue2/21Zenaid Dorian'ın  Oduncu Dükkanı - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (2/21)

MesajKonu: Geri: Zenaid Dorian'ın Oduncu Dükkanı   Zenaid Dorian'ın  Oduncu Dükkanı - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 29, 2009 12:28 pm

İki gün geçtikten sonra oduncunun yanına tekrar geldim.Acaba hala kötü durumdamıydı veya odunları varmıydı diye merak ettim.Oduncuların günlük üretimleri olduğunu duymuştum.Fakat bu oduncu yaralı gibiydi ve çalışacak durumda olmayabilirdi.

"Merhaba dostum,bugün nasılsın bakalım? son geldiğimde ağrın var gibiydi.Yardım edebileceğim bir durum varmı?
Bird eğer biraz odun biriktirebildiysen hepsini almak isterim?
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın
İş/Meslek : Lothlorien Hanımı
Lakap : Sabah Yıldızı

Karakter Kağıdı
Irk: Elf
Altın: 50.777
Seviye:
Zenaid Dorian'ın  Oduncu Dükkanı - Sayfa 2 Left_bar_bleue20/21Zenaid Dorian'ın  Oduncu Dükkanı - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (20/21)

MesajKonu: Geri: Zenaid Dorian'ın Oduncu Dükkanı   Zenaid Dorian'ın  Oduncu Dükkanı - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Mayıs 04, 2009 11:45 am

Arrow 120 altın Vergi olarak, Güney Kabilelerine dağılıyor.

Geriye:5380 altının kalıyor.
http://galacticakyo.foruml.biz/forum.htm

Zenaid Dorian'ın Oduncu Dükkanı
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Zenaid Dorian
» Zenaid Dorian ve Eon Wolvenfang