ORTA DÜNYA KyO
Üye iseniz "GİRİŞ YAP" a tıklayınız. Değilseniz "KAYIT OL" a tıklayınız. Bir isim ve Soyisim şeklinde lütfen.Orta Dünya ya uygun olsun.
ORTA DÜNYA KyO
Üye iseniz "GİRİŞ YAP" a tıklayınız. Değilseniz "KAYIT OL" a tıklayınız. Bir isim ve Soyisim şeklinde lütfen.Orta Dünya ya uygun olsun.
ORTA DÜNYA KyO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ORTA DÜNYA VE FANTASTİK KyO( RP) HAYRANLARI! HEPİNİZİ ARAMIZA KATILMAYA DAVET EDİYORUZ!

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Eon Wolvenfang

YazarMesaj
Eon Wolvenfang
Acemi Okçu
Eon Wolvenfang

Erkek
İş/Meslek : Tekstil Tüccarı
Lakap : Karanlıktan Gelen

Karakter Kağıdı
Irk: İnsan
Altın: 5001
Seviye:
Eon Wolvenfang Left_bar_bleue2/21Eon Wolvenfang Empty_bar_bleue  (2/21)

Eon Wolvenfang Empty
MesajKonu: Eon Wolvenfang   Eon Wolvenfang Icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 9:52 pm

Doğduğum yer bir ormandı.Bu ormanda sadece iki aile yaşıyordu.Biri bizim ailemiz biri bir elf aile...Çok iyi yaşıyorduk,babam avcıydı.Her akşam ceylan eti yerdik.Mutlu mutlu yaşardık sonra elfler gitti.Tek aile olarak biz kaldık.Yanlız başıma kalmıştım ve annem benimle birlikte oyunlar oynuyordu.Ta ki bir gün hançer dişli bir pars evimize saldırdı.Bbam onunla uzun süre savaştı ama babamın ölümüyle sonuçlandı.Canavar anneme saldırdı ve annemi de aldı.Ben daha 10 yaşında o öfkeyle babamın okunu aldım parsa attım.Tesadüf mü,beceri mi,yoksa sadece öfke mi canavarın elmacık kemiği ile boynu arasına geldi.Canavar oracıkta öldü.Günlerce ağladım.Sonra kendimi eğitmeye başladım,ceylan avlayıp yiyordum.Sonra ormanın dışına çıktım o zaman 15 yaşındaydım.3 yıldır geziyorum,tozuyorum.Yine de akşamları o günü hatırlamadan edemiyorum.

Eon Wolvenfang
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Zenaid Dorian ve Eon Wolvenfang