ORTA DÜNYA KyO
Üye iseniz "GİRİŞ YAP" a tıklayınız. Değilseniz "KAYIT OL" a tıklayınız. Bir isim ve Soyisim şeklinde lütfen.Orta Dünya ya uygun olsun.
ORTA DÜNYA KyO
Üye iseniz "GİRİŞ YAP" a tıklayınız. Değilseniz "KAYIT OL" a tıklayınız. Bir isim ve Soyisim şeklinde lütfen.Orta Dünya ya uygun olsun.
ORTA DÜNYA KyO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ORTA DÜNYA VE FANTASTİK KyO( RP) HAYRANLARI! HEPİNİZİ ARAMIZA KATILMAYA DAVET EDİYORUZ!

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

HEYAAA

+3
Manwé
Sartor Revanus
Lthien Elensar
7 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
YazarMesaj
Sartor Revanus

Sartor Revanus

Erkek

Karakter Kağıdı
Irk: İnsan
Altın:
Seviye:
HEYAAA - Sayfa 2 Left_bar_bleue1/20HEYAAA - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (1/20)

HEYAAA - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: HEYAAA   HEYAAA - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 10:58 pm

Muro'dan iyi Aragorn olurmuş ha... Very Happy
http://j-i-r-i.blogspot.com
Misafir
Misafir

HEYAAA - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: HEYAAA   HEYAAA - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 11:12 pm

ÇEto da yardımcısı olur gene

M : Çeto. Kolcu yoldaşları topla! Kapitalist Mordor diyarının kahbe hükümdarı Sauron a baskına gidiyoruz.
Ç : Başkanım sosyalist elf devletini de yanımıza almalıyız kanımca. Bu konudaki plan ve programınız nedir?
M : Kaç kere diyecem gerizekalı. Bana başkanım deme artık. Aragorn um ben kralım diyecen bana. Yoldaş Legolas ı bıraktım seni aldım yanıma pişman etme beni.
Ç : Emredersiniz kralım. ııı kralım? Büyük başkan ne diyor bu işe?
M : Yaa çeto devrimci sabrımın sonuna geliyorum artık. Şu ak sakallı adamın hatrına affediyorum seni. Zaten emperyalist duyguların esiri olmuş durumdayım. Bu Arwen yoldaş yüz vermiyo bana. Yerine geçtiğim herifte kıllıydı ona gelince oooh. Benim göğsüm bile orman gibi aha bak gösterem..

AFSFSASADFS
Sartor Revanus

Sartor Revanus

Erkek

Karakter Kağıdı
Altın:
Seviye:

HEYAAA - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: HEYAAA   HEYAAA - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 11:17 pm

Çeto da Legolas olsun. Ama yok Gimli daha iyi olur sanki... Very Happy Ya da Faramir...Very Happy

HEYAAA - Sayfa 2 2_167469HEYAAA - Sayfa 2 Faramir
Misafir
Misafir

HEYAAA - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: HEYAAA   HEYAAA - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 11:20 pm

SDAFDSADFA

bu arada 6 üye online şu an. Burda bi tek biz varız. Millet çetbaks ta mı takılıyo acep asfdsada
Sartor Revanus

Sartor Revanus

Erkek

Karakter Kağıdı
Altın:
Seviye:

HEYAAA - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: HEYAAA   HEYAAA - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 11:27 pm

Very Happy:D Olabilir, kaydolup kaçıyorlar. Bi Hammer Knight var o acemisiymiş biraz anlatıyorum azar azar...
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın
İş/Meslek : Lothlorien Hanımı
Lakap : Sabah Yıldızı

Karakter Kağıdı
Irk: Elf
Altın: 50.777
Seviye:
HEYAAA - Sayfa 2 Left_bar_bleue20/21HEYAAA - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (20/21)

HEYAAA - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: HEYAAA   HEYAAA - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 10:48 am

hehe oo kopmuş burası be Very Happy muhittin olum sen cidden şöyle kötü bir adam olsan iyi olur kanımca Very Happy Very Happy aslen melkor yapak dicem ama o zaman aktif olmazsın Very Happy
http://galacticakyo.foruml.biz/forum.htm
Misafir
Misafir

HEYAAA - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: HEYAAA   HEYAAA - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 1:49 pm

yok yaa güçlü adam fobim var benim artık her türlü setting de safsada güçsüz ama ii laf sokan adam profilinden hoşlanıyorum bu aralar. Rogue umsu bişey olacam tamam kararımı verdim artık. Altair misali takılırım mekanlarda.

Aaah ah sith lord günlerimi özledim. Bir gün karanlık ve çok güçlü bir adam olacaksam, bu kişi yine Lord GooGe olacak. Onun hatırasına hayatta saygısızlık etmem Melkor u filan alıp asfasdas
Manwé
Yönetici
Yönetici
Manwé

Erkek

Karakter Kağıdı
Irk: Valar Kralı
Altın: 10000
Seviye:
HEYAAA - Sayfa 2 Left_bar_bleue30/20HEYAAA - Sayfa 2 Empty_bar_bleue  (30/20)

HEYAAA - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: HEYAAA   HEYAAA - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 1:53 pm

sanki çok uzun süre sith lord olmuş da özledim o günleri diyo. nan en fazla 2 aylık bi dönem yaptın sonunda da cehennemin dibini boyladık beraber. Very Happy sen git kolcu ol Very Happy
Misafir
Misafir

HEYAAA - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: HEYAAA   HEYAAA - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 2:19 pm

Ben istesem şimdi de lord olurum HIH asfdsafsad

2 ay lord dediin rt.. Oyunda en az 5-10 yıl sl idim ben asfsadasd

olm bu Salı DL den oyun var okulda. KEsinleşti tarihi ve zamanı. Büyücülük sınavına girecez 5 kişi. Eleman 2 haftadır oyunu hazırlıyomuş 5. sınıftaymış vs.. vs.. konuştuk msnden. Herifte bir tip var... oha yani harbiden sen bu dünyada yaşamıyosun abi dedim asfsdafds idolüm oldu herif artık hayatla bağını koparmış fantastik alemlere dalmış. Dedim ben mahlukat celbedecem paso ASDFDAS Merve nin de haberi yok gideceğimden sınav var sanıyo sonum hayrolsun asfasdasf
Manwé
Yönetici
Yönetici
Manwé

Erkek

Karakter Kağıdı
Seviye:

HEYAAA - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: HEYAAA   HEYAAA - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 2:22 pm

söyleyecem seni pis barzo Very Happy Very Happy Very Happy
Misafir
Misafir

HEYAAA - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: HEYAAA   HEYAAA - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 2:38 pm

barzogül asfasdafa

aman diyim olm pısırık bi adam oldum zaten iice asfsdsadf oyar walla

M : Sınavın nası geçti bu gün.
B : FİREBAAAAOOOOOhhhhlllll.. Öhöm öhöm.. ee süper geçti cnm 90 alırım.
M : Sen?!?! 90?!?!
B : Abi bi insan kendini nasıl bu kadar ele verebilir yaaa. Pff tamam tamam oyun vardı ona gittim.
M : Ne oyunu?
B : Yaa hiç anlattırma 8 saat sürer. Böle büyü müyü yaptık hani ben okuyorum ya kitaplarını..
M : Heee şu kırık ok falan fişmekan geyikleri..
B : Kırık ok değil yaa ne alakası var Ejderha mızrağı! saygı duy biraz!!!
M : Hee hee tamam. Hadi gel metalurjiye gidiyoruz.
B : Dur bi fate check atacam.
M : Ne atacan anlamadım?
B : Anlasan şaşarım. Allaaam yaa bana D&D den anlayan bi kız bahşet yarabbi!
M : Aman be ne halin varsa gör! Gidiyorum ben!
B : Tamam güzelim kızma yaw. Ayakların yıkancak mı???

asfasdaf
Manwé
Yönetici
Yönetici
Manwé

Erkek

Karakter Kağıdı
Seviye:

HEYAAA - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: HEYAAA   HEYAAA - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 2:44 pm

bunları da kayıtlara aldım. seni çok pis gammazlayacam. rieger tipli seniii
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın

Karakter Kağıdı
Seviye:

HEYAAA - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: HEYAAA   HEYAAA - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 3:16 pm

oo burası sırf geyik Very Happy 90 ha olum senin 90 almayacağını bel bile biliyorum nasıl atıyon be Very Happy

bu arada dinçer resmin nasıl ama manwe Very Happy bende benimkini değiştirdim güzel oldu güzel kendine kardeş bul be Very Happy
Misafir
Misafir

HEYAAA - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: HEYAAA   HEYAAA - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 3:33 pm

görmemiş insanlara bak xp lerini maximum dan yüksek yapmışlar. Neyse inş. günün birinde tatmin olursunuz da aşarsınız böle rütbeymiş şuymuş buymuş olaylarını asfadasfasd

Bu arada gerçekten çok acayip yaaa. Samurlara döndü burası Geyik bölümünde geyik yapıyoruz yaa ayıp bize. Banla bence hepimizi. GEyik mi yapılır geyik bölümünde... cık cık cık asfasdasfas
Manwé
Yönetici
Yönetici
Manwé

Erkek

Karakter Kağıdı
Seviye:

HEYAAA - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: HEYAAA   HEYAAA - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 4:00 pm

çok teşekkür ederim leydim. bak işin içine bayan eli değdi mi nası güzel oluyo. bak vardama nası güzel resim bulmuş bana Very Happy
sen git merveye sınavdayım ayağına yalanları yap yap, sonra da ben 90 lık sınav CELBETTİM diye söylen... cık cık cık ayıp yaw. valla ayıp Very Happy
Misafir
Misafir

HEYAAA - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: HEYAAA   HEYAAA - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 4:32 pm

Dinç bu ne abicim gözünü sevem yaaa. Michael Dursley ve imhotep ten farkın yok yemin ediyorum. Amerikada yaşıyoruz sanki eyalette söleseydin keşke asfdsad

- Nerden?
+ Batıdan......
- HArbi mi? Neresinden?
+ Batısından....
- Yok artık canım atıyosun!

asfsadasdfas

Bu arada ben dm falan olmam burda demedi demeyin. Paşa paşa oyun oynayacam hiç bi işe karışmam. Karakterimi de açıyorum şimdik.
Manwé
Yönetici
Yönetici
Manwé

Erkek

Karakter Kağıdı
Seviye:

HEYAAA - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: HEYAAA   HEYAAA - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 4:39 pm

nan ben yazmadım onu adama bak. Very Happy hem sana ne alla alla. kolcu herif Very Happy nesi sen? kolcu. harbi mi? evet kol tutuyorum bilmiyon mu aaaa Very Happy Very Happy Very Happy . oyna oyna. seni goblinlerin binek hayvanı yapmayan ne olsun Very Happy Very Happy
Mablung Mormegil

Mablung Mormegil

Erkek
Lakap : Avcı

Karakter Kağıdı
Altın: 100
Seviye:

HEYAAA - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: HEYAAA   HEYAAA - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 5:11 pm

Merhaba herkese bende bir kolcu olaraktan üstat Graidlen Andorath kol tutma dersleri almak istiyorum mümkünse Nekadar neşeli bir forum Efenim böyle güzel bir forumun yaratılmasında emeği geçen tüm abilerimin ablalarımın ellerinden öperim sizleri saygıyla selamlarım Nasılsınız batının hükümdarları ve Iluvatarın çocukları , onların saygı değer taklitcileri
Manwé
Yönetici
Yönetici
Manwé

Erkek

Karakter Kağıdı
Seviye:

HEYAAA - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: HEYAAA   HEYAAA - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 5:13 pm

ASDHSAUDHUASHDUHASUDHUASHDUHASDH nan kolcu gördün mü bak senden nasıl kol tutulur diye eğitim almak istiyolar Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy AUSDHAUHSDUASHDHAUDHUAS
Misafir
Misafir

HEYAAA - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: HEYAAA   HEYAAA - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 6:26 pm

Mablung Mormegil demiş ki:
Iluvatarın çocukları

elfçe küfür mü ettin sen bize Very Happy Razz bide göz kırpayım kro kro Wink asfsaddasf

dinç nası espri çabaları bunlar yaaa. Memelisis ten beter olmuşun walla.

- ROTK... so boring...
+ Nie ingilizce konuşuyo la bu
++ Ne bilim lan. Memelisis may neym iz Burhan Altintöp

asfsadasdf

kolcuya espri olarak kol tutmak dedin yaa... Kol tutmak yerine satmak desen daha tatlı olurdu mesela. Bakkalcı gibi ASDASDFDFASSA

yada teşfik ASDDSAAFS "teşfik etmeyin beni asfdaasfa"

Böle böle güldürüyonuz beni kendime gelemiyom sonra. Çağkan ı engellemeyi düşünüyorum sırf bu yüzden
Misafir
Misafir

HEYAAA - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: HEYAAA   HEYAAA - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 6:28 pm

yaa ayça apla qoute lerde sorun var haberin olsun. Bi bak onlara!!!! Yine unuttum admindim di mi ben asfsad du bakıyım hemen

deneme quote

Graidlen Andorath demiş ki:
[bu yüzden
Misafir
Misafir

HEYAAA - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: HEYAAA   HEYAAA - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 6:35 pm

bulamadım onu fatih abiye soracaz artık
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın

Karakter Kağıdı
Seviye:

HEYAAA - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: HEYAAA   HEYAAA - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 7:15 pm

sorun yok aplam Very Happy alıntılarda bu şekilde çıkıyor sw sitesinde de aynı... bloklarsan yazı görünüyor "Graidlen Andorath demiş ki:
[bu yüzden " yazmışsın misal bak Very Happy

bu arada biri bize hakaret mi ediyor ne demek taklitçi :d batı olayınıda ben yazdım var mı sorun gücüne mi gitti haaaaaa haaa gcünemi gitti Very Happy

hoşgeldin elfim ama avatr hakkında söylediğimi unutma zira anormal kaçıyor demi Very Happy
Misafir
Misafir

HEYAAA - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: HEYAAA   HEYAAA - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 8:23 pm

yok apla ne haddimize asfdsada nie yaa öle de olmasın

mesela şimdik yoda dan "meditate on this i will" quote u yapacaktım. Ama hiç zevki kalmadı artık olayın

abooo artık duman çıkarma olayını geçti benim pc. Çok enteresan sesler gelmeye başladı. Tırsıyorum yaa patlayacak bi gün suratımda
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın

Karakter Kağıdı
Seviye:

HEYAAA - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: HEYAAA   HEYAAA - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 8:27 pm

haaa demi dinç dedi duman çıkıyor Very Happy hahahahahahah

HEYAAA
2 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki