ORTA DÜNYA KyO
Üye iseniz "GİRİŞ YAP" a tıklayınız. Değilseniz "KAYIT OL" a tıklayınız. Bir isim ve Soyisim şeklinde lütfen.Orta Dünya ya uygun olsun.
ORTA DÜNYA KyO
Üye iseniz "GİRİŞ YAP" a tıklayınız. Değilseniz "KAYIT OL" a tıklayınız. Bir isim ve Soyisim şeklinde lütfen.Orta Dünya ya uygun olsun.
ORTA DÜNYA KyO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ORTA DÜNYA VE FANTASTİK KyO( RP) HAYRANLARI! HEPİNİZİ ARAMIZA KATILMAYA DAVET EDİYORUZ!

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)

3 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Nis. 18, 2009 2:49 pm

'Lthien Elensar' üyesi bu işi tamamladı : Yuvarlanın Zarlar!

'20' :
Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 01910dddicenn3
Sonuç :
Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Dice10ar0
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın
İş/Meslek : Lothlorien Hanımı
Lakap : Sabah Yıldızı

Karakter Kağıdı
Irk: Elf
Altın: 50.777
Seviye:
Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Left_bar_bleue20/21Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (20/21)

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Nis. 18, 2009 2:51 pm

Lakin hamlesini önceden farkedip geriye kaçınıyorsun. Bu sırada doğu da güneş ışığı kendini göstermeye başladı. Kuşlar da uyanmış durumdalar.
http://galacticakyo.foruml.biz/forum.htm
Arathorn Aradorhini
Acemi Kolcu
Arathorn Aradorhini

Erkek
İş/Meslek : Silah Tüccarı
Lakap : Gece Görüngeni

Karakter Kağıdı
Irk: İnsan
Altın: 7275
Seviye:
Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Left_bar_bleue2/21Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (2/21)

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Nis. 18, 2009 3:57 pm

Etraftan kuş sesleri duyulmaya başladı ve güneş kendini göstermeyi başardı.İlk hamlem çok etkisizdi fakat hasmımın saldırısı da bana zarar vermekten çok uzaktı.

Doğan güneş içimde kıpırtılar uyandırmaya başladı ve git gide sinirim artıyordu.İlk başlarda bu genç hırsıza zarar vermek istemiyordum ama şimdi onu öldürüp üzerinde ne varsa almayı düşünüyordum. Sinirlerime son bir kez hakim olmayı düşünerek

"bak! benim yanımda iki tane hayat iksiri var ve bu yüzden benden en az 3 kat şanslı olman gerekir. O yüzden bu dövüşü kazanma şansın çok az. Sana bir kez daha söylüyorum.Teslim ol ve eşyalarını bırak.Hayatını bağışlayacağım."
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın

Karakter Kağıdı
Seviye:
Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Left_bar_bleue20/21Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (20/21)

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Icon_minitimeC.tesi Nis. 18, 2009 9:08 pm

Hırsız bir an sana bakıyor,gözlerinde korku görüyorsun ve ondan sonra hızla koşarak senden uzaklaşıyor. Yüzünde hafif bir tebessümle kılıcını kınına sokarken kaçan fırsata üzülüyorsun iyi para çıkabilirdi bu hırsızdan.

Lakin arkanı döner dönmez boğazına bir kılıç dayanıyor. 10 kişilik bir süvari grubu şu an da karşında. Hırsızın neden kaçtığını ve korktuğunu şimdi anlıyorsun,senden dolayı değildi."Kimsin sen ve ne ararssın burada?"konuşan diğerlerinden çok farklı bir zırh giymişti.Atı da süslüydü, belli ki önemli biriydi. Uzun esmer saçları ve sakalı-bıyığı vardı. Kahverengi gözleri ise kuyu kadar siyahtı.
Arathorn Aradorhini
Acemi Kolcu
Arathorn Aradorhini

Erkek

Karakter Kağıdı
Seviye:
Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Left_bar_bleue2/21Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Empty_bar_bleue  (2/21)

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 1:32 am

Birden karşımda bu süvarileri görünce panikledim.Benim gibi yabanda gizlenmeyi çok iyi bilen biri sanki müzikle insanları davet ediyor gibi herkesi yanıma çekiyordum. Dövüş sırasında çok ses yapmış olmalıyım diye geçirdim aklımdan.O küçük hırsızı ilk hamlede öldürmeliydim.

Karşımda duran süvarı grubunda ilk konuşan ve diğerlerinde kıyafetleri ile farklı olduğu belli olan süvari, renkli motiflerle süslü atının başında dikeliyordu. Uzun boylu ve esmerdi. Sakalları ise onu dahada korkutucu yapıyordu. İçimden " hapı yuttuk " diye düşündüm ama endişemi dışarı belli etmemeye çalışıyordum.O sırada kahverengi gözlerini etkileyici bir şekilde bana dikti ve kim olduğumu ne yaptığımı sordu.Aklıma hemen güzel bir yalan gelmişti...

" Merhabalar efendim,iyiki geldiniz ve beni bu hırsızdan kurtardınız.Yoksa canıma kıyacaktı.Ben Arathorn, Gondorlu bir tüccarım. Mordor'da Abraght adında bir arkadaşımı ziyaretten dönüyorum. Tabi yol boyunca iyi satışlarda yaptım ve 5000 altın biriktirdim.Fakat o hain çocuk altınlarımıda alarak kaçtı ve şu an mahvolmuş durumdayım. Sanırım beni öldürürseniz bundan çok memnun olucam. O küçük çocukla baş etmeye çalıştım fakat ben kılıçlardan pek anlamam sadece kılıç satıcısıyım.O yüzden onu öldürecekmişim gibi tehdit ettim ama korkmadı ve dahada saldırdı.Kavgayı sonlandırmak için bir kaç kere denememe rağmen tekrardan bana saldırdı.Hayatımı kurtardığınız için çok teşşekür ederim ama artık beş parasız bir hiçim efendim"

Bu sözlerimden sonra sanki zavallı biriymişim gibi önünde diz çöktüm. Gözyaşlarımı akıttım. Bu numarayı gençlik yıllarımda bir yaban tiyatrosunda görmüştüm ve işime yarayacağını hiç düşünmemiştim.
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 9:48 am

"Gondor kabilesinden bir Silah tüccarı..."Adam şimdi önünde diz çökmüş olan sana biraz acıyarak bakıyordu ama gözlerine bakan adamın son derece kurnaz olduğunu rahatlıkla anlardı. Bazı adamlardan hafif gülüşmeler gelince adamın yüzü sinirli bir hal aldı ve başını hafiften arkaya çevirerek ünledi."Kesin Sesinizi!...burada bir mağdur var"son cümlesi sakn ton da ve hafif alaylı görünüyordu. Başını sana çeviriyor ve kılıcını boğazına dayarark seni kaldırıor.

"Bir silah tüccarısın ve kılıçlardan anlamazsınız öyle mi? B bana komik bir iddia gibi göründü sizce de komik değil mi?"adamın yüzüne baktığında şimdi sert ve sinirli bir hal görüyorsun. Numaranı pek de yutmuşa benzemiyor ki sinirlenmesi bunu gösteriyor.O sırada birkaç karga sürüsü geçiyor üzerinizden. kargaların sesleri felaket tellalığı gibi geliyor sana, esen uğursuz rüzgar ortamı iyice geriyor.
Arathorn Aradorhini
Acemi Kolcu
Arathorn Aradorhini

Erkek

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 2:58 pm

Üzerimizde geçe bu kargalar uğursuzluk işaretiydi ve sinirimi çok bozuyorlardı.Aklımdan o sırada son üsrat kaçmak geçti ama koşmadan bir okla vurulur yada bir süvari tarafından yakalanabilirdim.Sert bir rüzgar yüzümü okşadı ve sinirlerimi iyice gerdi. Yapacak bir şeyim kalmamıştı.Yalana devam etmeliydim.

" Efendim siz çok iyi bir savaşçı olmalısınız. Ama bu kılıçların nasıl üretildiğini bilmezsiniz.Bende kılıçları üretme de çok iyiyimdir ama bu kılıçların nasıl kullanılacağını pek bilmem. Sizin gibi yetenekli bir savaşçı olmayı çok isterdim ama ne yazıkki ben bir silah tüccarıyım. Gondor'da bir hayli ünlüyümdür eğer bir gün dükkanıma gelirseniz size en güzel kılıçlarımdan birini hediye etmek isterim. Bugün canımı kurtardığınız için. Tabiki o zamana kadar parasızlıktan ve açlıktan ölmezsem" dedim ve üzgün ifademi devam ettirdim.
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Nis. 20, 2009 10:51 am

"Saçmalamayı kes!"dedi adam ve kılıcı ile belini yoklama başladı ta ki yumuşak ve sesli bir şeye denk gelen kadar."Altının sesini her daim tanırım" artık kaçısı yok yakalanmıştın. Adam süvarilerine bir el hareketi aptı ve hepsi birden üzerine gelip kılıçlarını çektiler."Misafirimiz ol gondorlu"

Daha sonra ensende hissetiğin acıdan başka birşey hatırlamıyorsun.Gözlerini açtığında kendini zindan da buluyorsun ama bu zindan biraz bilindiklere benzemiyor. Daha az korkutucu ve kkonforlu. Bir yer yatağında yatıyorsun. kalktığında başının çok ağrıdığını fark ediyorsun."Uyandın demek. Efendimiz seninle görüşecek" diyor bir muhafız ve seni apar topar dışarı çıkartıyorlar. İlerlerken birkaç çiftçi gçrüyorsun. Bir sürü erzak getirmiş. Bir yaşlı adam da elinde not tutuyor."Tamamdır. 5 birim süvarimize yetecek kadar erzak toplandı.Hey Mlerin. Gelecek ay bunlara ek olarak birkaç ton maden gerekecek."

Demek 5 birim süvari vardı. Son derece güçsüzlerdi,Harandor kabilesinden korkmaya hiç gerek yoktu demek ki.Götürüldüğün yer küçük bir arena. Yuvarlak bir alan etrafına toplanmış bir sürü insan vardı. Karşında ise seni yakalayan adam."Selam gondorlu! Ben Harandor kabile resi heredoth. Burada bulunma nedenin yalancı bir leş olman! Lakin silah tüccarlarına saygım sonsuzdur. Önemli kişilersiniz,bu yüzden hem yalancılığın için ceza hem de hayatını kurtarıp özgür olman için bir fırsat vereceğim. Şurada gördüğün adam kana susamış bir katil! Onunla dövüş,eğer dövüşten memnun kalırsam özgürsün aksi durumda..."

Harandor Reisi Heredoth sustu ve daha fazla konuşmadı. karşında fazla iri kıyım kel bir adam geldi. Fazla kaslı vücudu ama küçük bir kafası vardı. yüzünde ise siyah bir maske. Zırhsız ama elinde ki kılıç keskin. 2.seviye bir savaşçıydı bu.Sana kendi kılıcını getiriyorlar ve diğer eşyalarını da.Heredoth"kendin gibi dövüş,dövüş başlasın.Misafir sensin ilk hamle senin hakkın"
Arathorn Aradorhini
Acemi Kolcu
Arathorn Aradorhini

Erkek

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Nis. 20, 2009 12:43 pm

Her şerde bir hayır vardır diye geçirdim aklımdan.Zaten varmak istediğim yere varmış hemde gereken bilgileri öğrenmiştim.Ama şimdi bir sorun vardı.Buradan sağ sağlim çıkmam gerekiyordu.Neyseki yolculuğun sonlarına doğru satın aldığım atım çok işime yarayacaktı.Hemen üzerine atladım ve arenaya çıktım.Yanımda iki adet de hayat iksiri vardı.Bu dövüşten korkmama gerek yoktu.Onu haklayacak ve görevimi tamamlayacaktım.

Karşımdaki adam iri yarı ve kel biriydi.Yüzünde ise siyah bir maske vardı.Bu görünümü ile bir kasabı andırıyordu.Elinde ki kılıç sağlam bir işçiliğin göstergesiydi fakat hala karşılarında bir kolcu olduğunun farkında değillerdi.

Atımın üzerine atladığım gibi kılıcımla bir mızrak gibi kullanarak hasmımın üzerine sürdüm ve kılıcımı ona doğru savurdum.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Nis. 20, 2009 12:43 pm

'Arathorn Aradorhini' üyesi bu işi tamamladı : Yuvarlanın Zarlar!

'20' :
Sonuç :
Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Dice4db6
Meriadoc Agernaht
Rohan Reisi
Rohan Reisi
Meriadoc Agernaht

Erkek
İş/Meslek : Rohan Reisi
Lakap : At lordu Meriadoc; Rohan'ın Hükümdarı

Karakter Kağıdı
Altın: 51.560
Seviye:

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Nis. 20, 2009 5:38 pm

Arathorn'un Saldırısı:
4+2+[/i]1=7

Psikopat Katil'in Savunması
15+2=17

Başarısız... Adamın zırhı yok onuda söyleyeyim. Ayrıca Atınıda Kullanamazsın hele hele Tutsak olarak götürüldüğün bir arenada hiç kullanamazsın.

Kılıcını savurduğun Adam Kılıcını havada yakalıyor ve seni tutup geri fırlatıyor. Kendini anında yerde buluyorsun.
Adamın gözlerinde 'Kanını içeceğim' ifadesi var. Ona garip garip bakıyorsun. Daha sonra ayağa kalkıp Gardını alıyorsun. Adamın Saldırmadan ki önceki son sözleri "Kanını içeceğim" olması ne garip...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Nis. 20, 2009 5:38 pm

'Meriadoc Agernaht' üyesi bu işi tamamladı : Yuvarlanın Zarlar!

'20' :
Sonuç :
Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 80152618tw1
Meriadoc Agernaht
Rohan Reisi
Rohan Reisi
Meriadoc Agernaht

Erkek
İş/Meslek : Rohan Reisi
Lakap : At lordu Meriadoc; Rohan'ın Hükümdarı

Karakter Kağıdı
Altın: 51.560
Seviye:

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Nis. 20, 2009 5:40 pm

Psikopatımızın Saldırısı
5+2+2=9

Cici Arathorn'un Savunması
15+2+2=19

Başarısız...
Arathorn Aradorhini
Acemi Kolcu
Arathorn Aradorhini

Erkek

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Nis. 20, 2009 11:25 pm

Karşımda ki adam sanki benden nefret
ediyormuşcasına üzerime hamle yaptı. Ama akıllı bir bacak hareketi ile
müdehalesinden kurtuldum.Sonra bütün nefretimi kılıcımda toplayarak
adamın üzerine koşmaya başladım ve kılıcımı onda doğru bir kere daha
savurdum
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Icon_minitimePtsi Nis. 20, 2009 11:25 pm

'20' :
Sonuç :
Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Dice8oj0
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 10:33 am

Arathorn'un Saldırısı:
8+2+1=11

Psikopat Katil'in Savunması
15+2=17

İri kıyım adam kahkahalar atarak saldırını engelliyor dahası seni iki kolundan da yakalıyor. Kurtulmak için uğraşsan da bir türlü kurtulamıyorsun dahası adamın pis ağız kokusunu çekmek zorunda kalıyosun."Seni sersem gondor dölü!"diyor ve kafana kafa atıor ve seni yere yıkıyor. Ağzında hafif bir kanama oluyor bu sırada adam silahı sımsıkı tutup karnına doğru diklemesine indiriyor.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 10:33 am

'20' :
Sonuç :
Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Dice18wf8
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 10:34 am

Psikopatımızın Saldırısı
18+2+2=22

15+2+2=19

saldırı başarılı...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 10:34 am

'6' :
Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Icondicely5
Sonuç :
Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 28362773mi6wa4
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 10:38 am

Arathorn'un Can Puanı
8-6:2 CP kalıyor.

Arathorn bir an da karnına giren sivri,sert ve soğuk bir cismi hissediyorsun. Yüün acıdan buruşurken adam delirmiş bir halde çığlıklar atıp etrafta koşuşturmaya başlıyor. Silahı hala senin karnında...

Kan şimdilik az akıyor bunu da karnında ki silaha borçlusun ama bu şekilde de dövüşmek pek mümkün görünmüyor. tek bir hamlede senin işini bitirebilecek durumda...

(iksir kullansan iyi lolacak. 6 lık bir zar atıcaksın iksiri içiyorum deyip.)
Arathorn Aradorhini
Acemi Kolcu
Arathorn Aradorhini

Erkek

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 12:46 pm

Karşımdaki bu hayvani adamın darbesi ile yaralanmıştım.Canım çok yanmış ve haykırmaya başlamıştım." nalet olsun bu göreve " dedim kendi kendime."Reisinde canı cehenneme"

Vücuduma bu soğuk metalin ilk teması değildi elbet ama bu kadar kötü yaralandığımıda hiç hatırlamıyorum.

Hemen çantamdan sağlık iksirini çıkartıp bir dikişte kafaya hepsini bitirdim.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 12:46 pm

'6' :
Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Icondicely5
Sonuç :
Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 97371631eq2qv0
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 1:38 pm

Arathorn'un Can Puanı
8-6:4 CP kalıyor

İksir istediğin derece etkiyi yaratmıyor ama bir nebze iş görüyor ve Can Puanın 4e çıkıyor. Katil içtiğin şişeye bakınca kahkahalar atıyor."Zavallı gondor dölü! Demek işin can iksirlerine kaldı ahaha"deyip üzerine deli gibi saldırıyor ve kılıcını boğazına savuruyor.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 1:38 pm

'20' :
Sonuç :
Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Dice13jw1
Lthien Elensar
Lothlorien Hanımı
Lothlorien Hanımı
Lthien Elensar

Kadın

Karakter Kağıdı
Seviye:

MesajKonu: Geri: Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)   Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini) - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Nis. 21, 2009 1:41 pm

Psikopatımızın Saldırısı
13+2+2=17

15+2+2=19

Lakin senin kıvraklığın sayesinde bu katilin saldırısını engelliyorsun. Katil ne olduğunu anlayamadan kendini yerde ağzı kan içinde buluyor. İzleyenler kahkahalar ve naralar atıyor. Göz ucuyla reise baktığında tebessümlü bir yüz ifadesi görüyorsun.

Güney Kabileleri Görevi(Arathorn Aradorhini)
3 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» Arathorn Aradorhini'nin Evi
» Arathorn Aradorhini